Weekend w górach
Apartamenty kudowa
Weekend w górach

Czy zdarza się Wam czasem marzyć o oderwaniu od codzienności i wyrwaniu się na weekendowy wypad w piękne miejsce? Jeśli tak, to polecam wybrać się w Góry Stołowe – piękna, wyjątkowa przyroda, świeże powietrze i możliwość aktywnego wypoczynku na pewno zrobią swoje i dostarczą niezapomnianych wspomnień.

Oczywiście, Góry Stołowe to rejon, który z pewnością zadowoli turystów o różnym stopniu zaawansowania w górach. Znajdują się tam zarówno trasy dla wymagających, jak i dla rodzin z dziećmi. Dla tych pierwszych polecamy szlaki Orlich Gniazd, prowadzące przez skalne ostępy i przepaście Gór Stołowych. Natomiast dla rodzin z dziećmi idealne będą mniej wymagające trasy spacerowe, takie jak szlak zielony prowadzący na Szczeliniec Wielki czy też szlak turystyczny "Przełom Błędnych Skał". W Górach Stołowych każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania w górach.

Zapraszamy na niezapomniany wypoczynek w górach do Apartamentów Kudowa! Nasze komfortowe i w pełni wyposażone apartamenty stanowią idealne miejsce do wypoczynku wśród pięknych krajobrazów. W naszej ofercie znajdziecie wiele różnych apartamentów, które sprostają wymaganiom każdego turysty. Dajcie sobie chwilę relaksu i poczujcie się jak w domu w górskiej scenerii.

Oferta zawiera
2 noclegi w apartamencie
Rabat 10% w najlepszych restauracjach Kudowy-Zdrój – Restauracja Cech oraz Merkury
Bezpłatny dostęp do Wi-Fi
Bezpłatny parking
Warunki rezerwacji:

Warunkiem rezerwacji jest przedpłata zaliczki w wysokości 30%

Nie przegapcie szansy na niezapomniany weekendowy wypad w pięknych Górach Stołowych! Zarezerwujcie pobyt w Apartamentach Kudowa już teraz i cieszcie się wspaniałym wypoczynkiem w pięknej scenerii gór.

Rezerwuj online
Rezerwacja na naszej stronie to gwarancja najniższych cen.
Rezerwuj