Majówka w Kudowie
Apartamenty kudowa
Majówka w Kudowie

Majówka w Kudowie-Zdroju to idealna okazja, aby odpocząć od miejskiego zgiełku i cieszyć się pięknymi krajobrazami w górskiej scenerii. Warto rozważyć pobyt w Apartamentach Kudowa - przestronnych i wygodnych apartamentach z pięknym widokiem. Majówka to czas, aby zrelaksować się i odpocząć, a jednocześnie skorzystać z atrakcji, które oferuje Kudowa-Zdrój.

W ramach pakietu majówkowego w Apartamentach Kudowa, możesz skorzystać z wielu atrakcji. Począwszy od wejścia na Szczeliniec Wielki, gdzie podziwiać można piękne widoki na Sudety, po wizytę w Kłodzku, które słynie z pięknej architektury i historii. Dodatkowo, istnieje możliwość skorzystania z wypożyczenia rowerów i wyruszenia na wycieczkę po pobliskich szlakach turystycznych..

Na koniec dnia, można wybrać się na pyszny obiad do jednej z najlepszych restauracji w Kudowie-Zdroju - Restauracji Cech lub Merkury. W obu tych miejscach serwowana jest wyśmienita kuchnia i piękna atmosfera.

Majówka w Kudowie-Zdroju to doskonała okazja, aby spędzić czas w wyjątkowej scenerii, korzystając z bogatej oferty turystycznej i wypoczynkowej. Rezerwuj pobyt już dzisiaj i ciesz się wspaniałymi wakacjami!

Oferta zawiera
Minimum 5 noclegów w apartamencie
Rabat 10% w najlepszych restauracjach Kudowy-Zdrój – Restauracja Cech oraz Merkury
Bezpłatny dostęp do Wi-Fi
Bezpłatny parking
Warunki rezerwacji:

Warunkiem rezerwacji jest przedpłata zaliczki w wysokości 30%

Rezerwuj online
Rezerwacja na naszej stronie to gwarancja najniższych cen.
Rezerwuj