Apartamenty pod Dębami, Dębowa 9, Kudowa-Zdrój

O NAS

Kilka słów o nas

ATRAKCJE DLA DZIECI

Duży teren zielony umożliwia świetną zabawę na świeżym powietrzu posiadamy również wiele atrakcji dla dzieci takich jak trampolina, boisko do badmintona, mini plac zabaw.

ATRAKCJE NA ZŁĄ POGODĘ

Na terenie całego obiektu jest dostęp do bezprzewodowego internetu, TV kablowe w każdym z apartamentów. Posiadamy również piłkarzyki dla gości oraz wiele książek i gier planszowych do dyspozycji.

ATRAKCJE W OKOLICY

Kudowa Zdrój jest bardzo urokliwą miejscowością, która stanowi idealną bazę wypadową na wycieczki po Górach po stronie polskiej jak i czeskiej – zapraszamy do zakładki Atrakcje. 

O NAS

Oferujemy Państwu komfortowo urządzone, nowe apartamenty i pokoje.
Wszystkie posiadają łazienki, kablową TV, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu.

Na terenie obiektu znajduje się duży ogród z wieloma atrakcjami jak boisko do badmintona czy trampolina. Prywatny darmowy parking z gwarancją miejsc jest naszym wielkim atutem. Posiadamy również miejsce na grilla i ognisko.

Dla zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem proponujemy: NORDIC WALKING  tzw. spacer z kijami (możliwość wypożyczenia kijków). Godne polecenia są czeskie trasy rowerowe na każde możliwości, a dla tych którzy lubią jazdę rowerem tylko z górki, istnieje możliwość dojazdu, miejskim specjalnie przygotowanym do przewozu rowerów busem, na wyznaczone trasy w Parku Narodowym Gór Stołowych.

W sezonie zimowym dla tych, którzy lubią zimowe szaleństwo, narty zjazdowe, biegówki lub deska, proponuję zimowe ośrodki w Kudowie-Jakubowicach (dla początkujących) oraz – najbliższy Zieleniec, czeski Pec, Desna, Janskie Laznie. Dla biegaczy – dobre, specjalnie przygotowane trasy na biegówki są w Karłowie, Dusznikach Zdroju oraz po stronie czeskiej.

Po aktywnym wypoczynku lub mniej aktywnym – na miejscu ( ale tylko dla grup- najbardziej cenią to sobie panie) skorzystać można  z usług wykwalifikowanego masażysty. Wykonywane są masaże klasyczne: częściowe i całościowe, relaksacyjne i wyszczuplające. 

Dla potrzeb naszego ciała w pobliżu znajdują się: restauracje, kawiarnie, smażalnie pstrąga i sklepy całodobowe. Nie zapomnijmy jeszcze o Aquaparku, kręgielni – bowling, kortach tenisowych na powietrzu i w hali, squashu, basenie odkrytym, krytym lodowisku itp. ( wszystko w promieniu od 100 m do 4 km).

Dla zainteresowanych znalazłaby się nawet dwójka do brydża.

Doba Hotelowa

Doba rozpoczyna się o godzinie 16:00, kończy o godzinie 11:00. Zawsze prosimy Gości o kontakt 15 min przed planowanym przyjazdem oraz przed planowanym wyjazdem.

Formy Rezerwacji

Rezerwację można składać zarówno telefonicznie, mailowa jak i za pomocą systemu rezerwacji dostępnego na stronie. Należy jednak pamiętać, że pewna rezerwacja nastąpi dopiero po potwierdzeniu przez personel dostępności apartamentu oraz wpłacie zaliczki.

Formy Płatności

Akceptujemy płatności gotówką oraz przelewy na konto. Wystawiamy faktury zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Zaliczka

Na poczet zaliczki należy przelać około 30 % wartości pobytu, reszta kwoty rozliczana jest na miejscu. Proszę wstrzymać się z wpłatą zaliczki do momentu potwierdzenia rezerwacji przez personel.
Dane do przelewu:
Usługi Projektowe i Inwestycyjne Michał Michaś
ul. Buczka 11a, 57-350 Kudowa Zdrój
Konto BZWBK: 34 1090 2327 0000000108424928